Vychází číslo 5/2018 časopisu Československý Dopravák

Informace a události, jež se odehrály do konce roku 2018, byly nashromážděny v aktuálním vydání časopisu Československý Dopravák 5/2018, které se dostává do prodeje od 21. 1. 2019. Tradičně je časopis dostání již v Praze, k předplatitelům a do dalších prodejen se dostane během následujících dnů.

Read More

Vychází číslo 2/2018 časopisu Československý Dopravák

Celkem 100 stran opět přináší nejnovější vydání časopisu Československý Dopravák. V něm si budou moci čtenáři přečíst například o dodávkách nových plynových autobusů do vybraných českých měst, provozu parciálních trolejbusů v Ostravě a v Brně, anebo o peripetiích s tramvajemi AnsaldoBreda Sirio ve švédském Göteborgu

Read More

Vychází číslo 1/2018 časopisu Československý Dopravák

První číslo letošního ročníku našeho časopisu je tady. Poprvé je v něm například v ucelené formě zpracovaná historie bratislavské Vídeňské električky a do slovenské metropole nás zavedou také dva články, které se věnují autobusům Solaris Urbino 8,6 a novým elektrobusům SOR.

Read More

Vychází číslo 5/2017 časopisu Československý Dopravák

Dne 3. 1. 2017 byla zahájena distribuce posledního loňského čísla časopisu Československý Dopravák. Tradičně jím byly přímo z tiskárny zásobovány nejprve prodejny v Praze, k předplatitelům a do ostatních prodejen v ČR i na Slovensku by měl časopis dorazit v průběhu příštího týdne.

Read More

Vychází číslo 3/2017 časopisu Československý Dopravák

Od 25. 8. 2017 je postupně distribuováno číslo 3/2017 časopisu Československý Dopravák. Dočíst se v něm můžete například o nových tramvajích pro Vídeň, plynových autobusech v Kroměříži, elektrobusech MAN, vodíkových trolejbusech pro Rigu, či o rekonstrukci pražských tramvají typu T3R.P(V) na nízkopodlažní vozy s typovým označením T3R.PLF.

Read More