Československý Dopravák se snaží být svým čtenářům stále blíže. K tomu slouží naše rozsáhlá síť prodejen v České republice i na Slovensku. Kromě standardních prodejen zaměřených svým sortimentem na zájemce o veřejnou dopravu jde zejména o síť ČD Center ve vybraných železničních stanicích, případně o prodejny dopravců. Na Československý Dopravák můžete také narazit při Vašich cestách vlakem, konkrétně u společnosti Leo Express, u níž je zajištěna distribuce časopisu v třídách Business a Premium. Pokud však chcete mít časopis u sebe doma či v kanceláři co nejdříve, nebo nemáte možnost navštívit některou z našich prodejen, můžete využít naše předplatné. To zahrnuje vždy jeden kompletní ročník, případně lze objednat pouze vybrané číslo. 


Předplatné

Předplatné časopisu Československý Dopravák na rok 2019 činí 380 Kč včetně poštovného pro Českou Republiku a 14,50 € pro Slovenskou republiku. Cena zahrnuje celkem 5 čísel časopisu Československý Dopravák. Máte-li zájem pouze o jedno vybrané číslo časopisu, můžete si jej zakoupit za 80 Kč + poštovné 18 Kč (čísla ročníku 2016 a případně starší za 60 Kč + poštovné 18 Kč), resp. 2,90 € + 2 € poštovné v případě objednávky na Slovensko (2,20 € + 2 € poštovné u čísel ročníku 2016). Individuálně se pak stanovují ceny předplatného do dalších států. Pro společnosti, dopravce a odborové organizace, které odebírají větší počet časopisů, nabízíme možnost zvýhodněného předplatného v závislosti na počtu odebraných výtisků. Pro platbu můžete použít převod na účet (s níže uvedenými údaji), případně je možná platba složenkou odeslanou na adresu redakce. Pro vypsání a tisk složenky můžete využít například následující odkaz

Adresa redakce: 

MH Development s. r. o.
Sládkova 2988/27A
702 00 Ostrava 1
Česká republika

Využíváte-li převodu na účet, lze objednávky zasílat prostřednictvím e-mailu: redakce@cs-dopravak.cz.

Platbu je možné provést bankovním převodem na konto: č. 43-4140970277/0100 (Komerční banka).
Jako variabilní symbol, prosím, použijte rok vydání (pro aktuální ročník): 2019.

Do zprávy pro příjemce nezapomeňte, prosím, uvést Vaše jméno. Vaši doručovací adresu uveďte, prosím, v e-mailu.

Mezinárodní identifikační kód banky pro platby ze zahraničí - SWIFT: KOMBCZPPXXX (pro osmimístnou variantu: KOMBCZPP)
IBAN (pro platby ze zahraničí): CZ4201000000434140970277

Děkujeme za Váš zájem.


Seznam prodejen

Naše prodejní síť v České republice zahrnuje celkem 41 prodejních míst ve 27 městech. Na Slovensku je pak distribuce zajišťována v šesti prodejnách. Pokud v některé z prodejen časopis již nenaleznete, neváhejte se na nás obrátit telefonicky nebo prostřednictvím e-mailu (redakce@cs-dopravak.cz). Uděláme maximum pro to, aby se k Vám výtisk dostal.

Konkrétní adresy jednotlivých prodejních míst naleznete buďto na níže uvedené mapě, případně si můžete ZDE stáhnout soubor s vypsaným seznamem prodejních míst.Československý Dopravák na palubě vlaků Leo Express

Reklama LE.jpg

Československý Dopravák je od léta 2014 k dispozici také cestujícím ve vlacích společnosti Leo Express v relacích mezi Prahou a Ostravou, Prahou a Košicemi a Prahou a Uherským Hradištěm. Standardně je časopis distribuován v třídách Business a Premium.